Kokį poveikį jūsų šlapimo pūslei gali turėti nėštumas

Ko tikėtis besilaukiant

Nėštumas gali būti laimingas laikas. Šeimos pagausėjimo planavimas ir laukimas yra nuostabus ar net įkvepiantis jausmas. Tačiau neturėtume bijoti pažvelgti ir į ne tokius malonius naujos gyvybės auginimo savo kūne aspektus. Pavyzdžiui, kūdikis neleis jūsų vidaus organams trukdyti jam augti. „Visi tie dalykai“ tiesiog turi pasitraukti jam iš kelio. Ir jūsų mažasis džiaugsmo kamuoliukas visai nesirūpins jūsų šlapimo pūsle, kai ims spardytis, ir dėl to daugybę kartų jusite norą eiti į tualetą. 
 
Papildomas svoris nėštumo metu gali spausti dubens dugno raumenis, raiščius ir šlapimo pūslę. 
 
Nėštumo metu išsiskiria hormonai, kurie veikia kūno audinius ir raumenis, kad jie galėtų plėstis kūdikiui augant. Dėl to gali tapti minkštesni ir lankstesni, kad būtų lengviau gimdyti. Todėl raumenims ir raiščiams gali tapti sunkiau išlaikyti dubens dugno organus vietoje. O po gimdymo galimi šlapimo ištekėjimai, nes gimdymas susilpnina dubens dugno raumenis ir dėl to gali atsirasti įtampos . Daugelis moterų, patiriančių šlapimo nelaikymą dėl gimdymo, atranda, kad Kėgelio pratimai joms iš tiesų gali padėti.

How to deal with incontinence during pregnancy and after childbirth

It’s common for women to experience bladder weakness (or incontinence) during pregnancy and – in fact, research shows one in three women over 35 will experience incontinence and mums experience more symptoms than at any other life stage**.
 
TENA is here to help you navigate your pregnancy and post-partum journey, with practical advice for pregnancy and post-partum incontinence
 
We have a huge range of products designed to support you – check out the full range here and you can also order samples. Don’t hesitate to contact us if you can’t find the right product for you.    

**Global resaearch (FR, UK, MX, CO) Kitchen8, January 2021